Featured

herb

  • Zarejestruj się

Szanowni Rodzice

W związku z nowelizacją ustawy o systemie oświaty, nabór na rok szkolny 2014/2015  będzie przebiegał zgodnie z nowymi procedurami i regulaminem rekrutacji.

W myśl nowych zapisów ustawy, rodzice dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola składają tylko Deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego. Dokument ten musi być złożony do dnia 3 marca br. włącznie w sekretariacie przedszkola w godz. jego funkcjonowania.

Złożenie deklaracji jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do przedszkola na kolejny rok szkolny, czyli 2014/2015. Dokument ten  można pobrać w sekretariacie lub  ze  strony internetowej.

Jeśli rodzice nie złożą deklaracji w wyznaczonym terminie, będzie to jednoznaczne, iż rezygnują z miejsca w przedszkolu.

Nabór na wolne miejsca w naszej placówce  odbędzie się w terminie: 11 III 2014 - 31 III 2014 r. Zgodnie z ustawą o systemie oświaty, kryteria naboru  będą  podane do końca lutego 2014 r.

Dyr. ZSP w Golach

Beata Jackowska

Czytaj dalej...

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria