Centralny Port Komunikacyjny

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Baranów,
Niniejszym informuję, że w dniu 19 września 2017 roku zostałem w sposób oficjalny zawiadomiony o zamiarze realizacji na terenie Gminy Baranów inwestycji polegającej na budowie portu lotniczego.

Zgodnie z przekazanymi mi informacjami, w czasie najbliższych 2 lat prowadzone będą wyłącznie prace studialne i projektowe oraz opracowana zostanie tzw. specustawa odnosząca się do zasad przygotowywania i realizacji ww. inwestycji.

O przebiegu prac, a także o innych sprawach związanych z planami budowy portu lotniczego, będę informować Państwa na bieżąco, w miarę napływu nowych wiadomości.

Andrzej Kolek

Wójt Gminy Baranów

Transmisje obrad

Zuchniewicz