Centralny Port Komunikacyjny

Na stronach BIP Rady Ministrów ukazała się zapowiedź i porządek obrad kolejnego posiedzenia Rządu. Zgodnie z informacją jednym z punktów obrad w dniu 7 listopada 2017 r. ma być kwestia Centralnego Portu Komunikacyjnego.

"2. Projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie przyjęcia Koncepcji przygotowania i realizacji inwestycji Port Solidarność – Centralny Port Komunikacyjny dla Rzeczypospolitej Polskiej. (ID129)

Wnioskodawca: Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Rzeczypospolitej Polskiej"

O wynikach prac poinformujemy w kolejnej aktualizacji.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam