Centralny Port Komunikacyjny

Dziś uruchomiony zostanie Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dotyczący procesu budowy CPK.

Punkt będzie działał na terenie Urzędu Gminy w Baranowie i będzie obsługiwany przez osoby wyznaczone przez Pełnomocnika Rządu ds. Budowy CPK.

Organizator (Pełnomocnik Rządu ds. Budowy CPK) otwiera zapisy na pierwsze terminy: poniedziałek 4 czerwca i środę 6 czerwca (w tych dniach Punkt będzie działał w godzinach 16.00 – 20.00). Kolejne terminy będą dodawane sukcesywnie. Punkt będzie działał do końca listopada 2018 r.

Organizator prosi o zapisywanie się na spotkania poprzez formularz dostępny na stronie www.cpk-konsultacje.pl (zakładka konsultacje).

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018