Centralny Port Komunikacyjny

Andrzej Kolek Wójt Gminy BaranówSzanowni Państwo
Jako Wójt Gminy, a także jako mieszkaniec gminy chciałem serdecznie podziękować wszystkim Państwu za udział w niedzielnym referendum dotyczącym budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie.
Wasza obecność w lokalach referendalnych była dowodem na to, jak bardzo wszystkim nam zależy na dobrej przyszłości naszej małej ojczyzny. Przyszłości budowanej w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami.
Dziękuję Przewodniczącym oraz Członkom Obwodowych Komisji Referendalnych oraz Gminnej Komisji ds. Referendum w Baranowie za wysiłek włożony w sprawne przeprowadzenie głosowania i podliczenie wyników, zaś pracownikom Urzędu Gminy w Baranowie i Zakładu Usług Komunalnych za pracę organizacyjną na rzecz jego przygotowania.
Obecny rząd przekonuje, że dobro obywateli oraz ich opinia są głównymi kryteriami branymi pod uwagę przy podejmowaniu różnego rodzaju decyzji. Dlatego mam nadzieję, że także głos mieszkańców Gminy Baranów wyrażony w niedzielnym referendum zostanie przez rządzących wzięty pod uwagę.

Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018
Piłowski