Informujemy, że na godzinę 17:00 frekwencja w naszej Gminie wyniosła 47,22 %!

Zapraszamy do lokali wyborczych do godziny 21:00

Kolejne sukcesy w naszej Gminie! W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczny program MIAS (Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw), na której wyróżnione zostały najlepsze projekty. W kategorii "MIAS rekreacyjne" II miejsce zajął Cegłów-Murowaniec

Pragniemy podkreślić, że w projekcie brało udział aż 265 gmin z czego każda mogła złożyć do 5 wniosków!
Podczas gali wyłonieni zostali również laureaci w Konkursie Serów Zagrodowych, w którym w grupie serów świeżych, i miejsce zajęła Pani Małgorzata Szpura z Holendrów Baranowskich za ser kozi podpuszczkowy wędzony! GRATULACJE!

Więcej KLIKNIJ

Nagroda

Nekrolog

Przedstawiamy Państwu wykaz nieruchomości   przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Urzędem Gminy pod numerem: 46 858 13 63

pdf-iconWykaz nieruchomości

Informujemy, że w dniu 10 października 2019 roku (czwartek) Urząd Stanu Cywilnego oraz Referat Spraw Obywatelskich jest nieczynny w godzinach 11:00-16:00.

Interesanci będą przyjmowany w tym czasie tylko w sprawach dotyczących zgonów oraz spraw wyborczych.

Zapraszamy Państwa od godziny 8:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam