Logo inspekcja weterynaryjna

Bezpłatne szkolenie teoretyczne dla osób dokonujących uboju zwierząt w celu produkcji mięsa na własny użytek

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Pruszkowie przesyła w załączeniu informacje o planowanym przeprowadzeniu bezpłatnego szkolenia teoretycznego dla osób dokonujących uboju zwierząt w celu produkcji mięsa na użytek własny, w dniu 26 marca 2019 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pruszkowie.

Wydanie zaświadczenia – koszt 17 zł:

Dane do wpłat:
Urząd Miejski w Pruszkowie

Bank PeKao S.A.

Nr 49 1240 6973 1111 0010 8630 1623

Kasa Urzędu Miasta

1. Kraszewskiego 14/16

Czynna: Poniedziałek: 800 – 1730

Wtorek – Piątek: 800 – 1530

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 693 834 797

pdf-iconUlotka

pdf-iconWniosek o wydanie zaświadczenia