Zapraszamy mieszkańców Baranowa i okolic na darmowe kursy z języka angielskiego i komputerowe.

Zapraszamy osoby w wieku 50+ oraz 25+ (ostatnie miejsca).

Kursy językowe trwają 240 godzin lekcyjnych. Odbywają się 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Grupa liczy 12 osób na jednym poziomie językowym. Kursy kończą się uzyskaniem przez uczestników certyfikatu zewnętrznego. W ramach kursu zapewnione są bezpłatne materiały dydaktyczne: podręcznik + ćwiczenia.

Szkolenie komputerowe będą się odbywać w 10 osobowych grupach. Każda z grup będzie uczestniczyć w 100 godzinach szkoleniowych po 60 minut. Dla wszystkich uczestników zostaną zakupione zestawy naukowe (podręcznik, notes, długopis). Kurs obejmie 5 obszarów: Informacja, Komunikacja, Tworzenie treści, Bezpieczeństwo, Rozwiązywanie problemów.

Kursy odbywać się będą na terenie gminy Baranów.

Więcej o projekcie pod nr tel. 739 000 537 i na stronie http://mersey.com.pl/jezykimazowsze/

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam