Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

W związku z licznymi wątpliwościami informujemy, iż w związku z Uchwałą Nr VI/32/2019 Rady Gminy Baranów z dnia 27.03.2019 uchylającą uchwałę w sprawie podjęcia działań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie gminy Baranów (Karta Dużej Rodziny), z dniem 1 maja 2019 roku przestają obowiązywać zniżki w opłacie za gospodarowanie odpadami i zniżki biletów w stepu i na zajęcia w obiektach sportu i kultury.

Pozostałe zniżki, które są udostępnione na stronie Projektu Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny obowiązują nadal, dlatego prosimy o zachowanie kart. https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr

 

Jednocześnie informujemy, że uruchomiony został Program Karty Mieszkańca Gminy Baranów, który obejmuje część zniżek, które były oferowane przez Urząd w uchylonej uchwale z tym, że WSZYSTKIM mieszkańcom naszej Gminy. Jeżeli przy składaniu wniosku, przekażecie Państwo informację, że posiadacie KDR to Karta Mieszkańca zostanie wydana w trybie przyspieszonym.

http://gmina-baranow.pl/informacje/karta-mieszkanca-gminy-baranow

 

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria