Zapraszamy do głosowania na budowę placu zabaw z programu "Podwórko Talentów NIVEA" w CEGŁOWIE! To bardzo ważne aby głosować codziennie ponieważ liczy sie każdy oddany głos.

Aby głos był ważny nalezy się zarejestrować (proces rejestracji jest prosty i intuicyjny) a potem oddać głos na CEGŁÓW. Prosimy o zwrócenie uwagi aby po oddanym głosie pojawiła sie informacja o tym fakcie. Jeżeli nic sie nie pojawi prosimy kliknąć jeszcze raz w przycisk głosowania!

podwórko nivea

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam