UWAGA - ZMIANA TERMINU!

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Maz. zaprasza na spotkanie właścicieli nieruchomości zlokalizowanych w sąsiedztwie drogi powiatowej ul. Serockiej, które odbędzie się 10.05.2019 r. o godz. 17:00 w OSP w Kaskach w sprawie opracowania dokumentacji projektowej na budowę drogi.

Spotkanie zostało przeniesione z 30 kwietnia 2019 na 10 maja 2019 roku. Przepraszamy za utrudnienia.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam