WZW

Zajęcia wyjazdowe dla dzieci!

Wójt Gminy Baranów zaprasza na zajęcia wyjazdowe dzieci z roczników 2004-2011, które będą realizowane w dwóch grupach:

Dzieci z terenów szkół Baranów-Kaski: 19-23 sierpnia

Dzieci z terenów szkół Gole-Boża Wola: 26-30 sierpnia

W programie przewidziane atrakcje: basen, rejs statkiem, spływ kajakowy.

Zapisy prowadzone są pod numerem 885 818 024Szczegóły oraz dodatkowe koszty będą podane w dniach 12-15 sierpnia 2019 roku.

WAKACYJNE ZAJECIA WYJAZDOWE 1

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam