Rusza pierwszy etap komunikacji gminnej

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że z dniem 01 lipca 2019 roku zacznie obowiązywać nowy transport publiczny oznaczony jako linia 4 i 3B. Jest to pierwszy etap prac, które zostały zrealizowane. Kolejne trasy zostaną uruchomione od września br.

Rozkład jazdy:

pdf-icon  Linia nr 4   pdf-icon  Linia nr 3B   pdf-icon  Linia nr 4 tam   pdf-icon  Linia nr 3B tam

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...