Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim informuje, że od dnia 15.07.2019 r., zostanie zamknięty dla ruchu remontowany odcinek drogi powiatowej nr 1516W w m. Holendry Baranowskie. W związku z zamknięciem został wyznaczony objazd z wykorzystaniem dróg powiatowych nr 3832W relacji Baranów - Jaktorów oraz 1514W Jaktorów - Budy Zosine (do drogi powiatowej nr 1516W). Utrudnienia w ruchu drogowym potrwają od dnia 15.07.2019 do dnia 26.07.2019r.

MAPA DRÓG POWIATOWYCH

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam