Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

zebranie-soltysow11 lutego w Urzędzie Gminy w Baranowie odbyło się spotkanie Wójta Gminy Pana Andrzeja Kolka z przedstawicielami jednostek pomocniczych gminy. Głównym tematem spotkania były zbliżające się wybory sołtysów oraz do Rad Sołeckich. Ustalono także harmonogram zebrań sołeckich. (szczegółowe informacje znajdą Państwo TU). Oprócz spraw związanych z wyborami w czasie spotkania omówiono także tematy dotyczące wykonania zobowiązań pieniężnych w roku 2014. Wg. przedstawionej informacji zobowiązania podatkowe wykonane zostały na poziomie 90%. W poszczególnych miejscowościach wpływy kształtowały się następująco: Buszyce 100%, Kaski Budki 98%, Holendry Baranowskie A 97%, Cegłów- Murowaniec 97%, Gole 97%, Strumiany 96%, Boża Wola 96%, Bronisławów 96%, Wyczółki 96%, Żaby 95%, Regów – Gongolina 95%, Osiny 94%, Baranów 93%, Kaski 92%, Karolina 89%, Holendry Baranowskie B 85%, Kopiska 84%, Basin 82%, Nowa i Stara Pułapina 48%, Stanisławów 98%.

Na koniec 2014 roku, zaległości mieszkańców tytułem podatku wynosiły 157 860,55 zł.

Następnie omówiono sprawy związane z wysokością podatków na rok bieżący, wykorzystaniem funduszy sołeckich oraz opłatami za odbiór śmieci (ok. 10% mieszkańców naszej gminy nie realizuje tego ustawowego obowiązku).

Informacja własna

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria