podworko-ceglow-ikonaGmina Baranów przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA", którego celem jest budowa 40 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski. To, czy jedno z takich podwórek powstanie w naszj gminie zależy od mieszkańców i jej sympatyków. Wystarczy codziennie od 1 kwietnia 2015 r. odwiedzać stronę www.nivea.pl/podworko i oddawać głos na „Podwórko NIVEA", którego lokalizacja zaproponowana została w Cegłowie przy boisku sportowym.
W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015 r.) wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.
Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w głosowaniu. Nasza wygrana zależy wyłącznie od naszych głosów!

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam