Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

W dniu wczorajszym (19 kwietnia) mieliśmy niezwykłą okazję aby podziwiać w Baranowie ikony polskiej i światowej motoryzacji. Wszystko to za sprawą odbywającego się w ten weekend w Żyrardowie motoryzacyjnego Zlotu Legend. W ramach rozgrywanych w czasie zlotu konkurencji o charakterze sportowym uczestnicy mieli do pokonania quasi rajdową trasę, która wytyczona została m.in. drogami naszej gminy. Oprócz samego przejazu zawodnicy musieli w jego trakcie "zaliczyć" przygotowane przez organizatorów próby sprawnościowe. Jedna z takich prób odbywala się na parkingu przy Zespole Szkół w Baranowie (uczestnicy musieli wykazać się zręcznością i precyzją w parkowaniu tyłem). W jej zorganizowaniu i sprawnym przeprowadzeniu brali udział m.in. strażacy z jedostki OSP w Baranowie.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria