Już po raz szósty Oddział Regionalny KRUS w Warszawie organizuje Konkurs dla rolników i sołtysów z całego Mazowsza. Konkurs przebiega we współorganizacji jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego i ma na celu promocję bezpieczeństwa pracy na wsi oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

Konkurs przebiega w 2 etapach (Placówki Terenowej KRUS i wojewódzkim). Uczestnik ma za zadanie rozwiązać test wiedzy z zakresu zasad BHP podczas pracy w rolnictwie. Laureat I miejsca etapu PT KRUS reprezentować będzie swoją Placówkę Terenową w Konkursie na etapie wojewódzkim.

P7060530.JPG

Etap Placówkowy (powiatowy) odbył się w dniu 06.07.2015r. w siedzibie KRUS w Żyrardowie. Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce - Waldemar Zgiet z Wiskitek – gm. Wiskitki

2 miejsce - Edward Jasiński z – gospodarstwo rolne w Bożej Woli gm. Baranów

3 miejsce  -  Jan Igański z miejscowości Mrozy gm. Puszcza Mariańska

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez KRUS, które uroczyście wręczyła w imieniu organizatorów Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Żyrardowie – Pani Eleonora Danuta Sitkiewicz.

Agnieszka Sulikowska - Kuran

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam