Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

wodaUrząd Gminy w Baranowie uprzejmie informuje, iż od 6 maja br. na stacji SUW w Stanisławowie trwają prace polegające na wymianie złóż filtracyjnych w dwóch filtrach odmanaganiających. Gmina Baranów podpisała umowę z firmą CEWOKAN Sp. z o.o. w Łowiczu która do dnia 31 sierpnia 2015 roku przeprowadzi wszelkie prace związane z remontem stacji.

Na dzień dzisiejszy złoża zostały wymienione w obu filtrach i zachlorowane, wyniki badania bakteriologicznego dla pierwszego zbiornika są pozytywne, badania bakteriologii drugiego zbiornika trwają i jak tylko będą pozytywne, zbiornik zostanie uruchomiony. Po wpracowaniu nowych złóż zostaną jeszcze wykonane kontrolne badania fizyko-chemiczne.

Po zakończeniu prac związanych z wymianą złóż filtracyjnych, konieczna będzie prawdopodobnie wymiana zbiornika z filtrem odżelaziającym. Jak wynika z oględzin dokonanych przez pracowników przedsiębiorstwa Zakład Kotlarski – firmy znajdującej się na liście Urzędu Dozoru Technicznego, jako firma uprawniona do dokonywania napraw urządzeń objętych dozorem UDT - jego pęknięcie jest na tyle poważne, że naprawa będzie zbyt kosztowna i nieekonomiczna w porównaniu z kosztami zakupu nowego zbiornika.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria