Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

kolonie w lipnicy 2015Jak co roku Wójt Gminy Baranów oraz Gminny Klub Sportowy Orion-Puls Cegłów zorganizowali letni wypoczynek dla dzieci z naszej gminy. Po raz trzeci gościliśmy w dniach 02.07-12.07.2015 r., na przepięknej Ziemi Kaszubskiej w miejscowości Lipnica w powiecie bytowskim. Na kolonii przebywało 48 dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Podczas pobytu, oprócz dobrej zabawy i miłej atmosfery, dzieci uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez kadrę wychowawców w ramach przygotowanego programu pobytu.

kolonie w lipnicy 2015Uczyliśmy się pływać i uprawialiśmy turystykę kwalifikowaną. Ponadto prowadziliśmy zajęcia sportowe oraz gry i zabawy. Podczas pobytu wyjechaliśmy na wycieczkę do Trójmiasta. Zwiedzaliśmy Stadion PGE Arena, wybudowany na Euro 2012, byliśmy na molo w Orłowie, na Westerplatte, a także w Porcie Gdyńskim, gdzie mogliśmy podziwiać tamtejsze Oceanarium. Wzięliśmy również udział w turnieju piłki nożnej, w którym naszymi rywalami była młodzież z Ukrainy oraz z Sochaczewa.

 

kolonie w lipnicy 2015Uczestnicy kolonii byli ciepło przyjmowani przez Dyrektora Szkoły, w której przebywaliśmy, a także cały personel (zwłaszcza panie kucharki, które przygotowywały pyszne dania oraz spełniały zachcianki naszych kolonistów). Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wyjazdu naszych dzieci, a przede wszystkim Radzie i Wójtowi Gminy Baranów, Zarządowi GKS Orion-Puls Cegłów, Sponsorom, Darczyńcom oraz Rodzicom. Dziękuje również Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Lipnicy oraz Obsłudze, Wychowawcom, Ratownikom oraz Kierowcy autokaru.

Do zobaczenia za rok mgr Robert Błaszczyk

Link do fotogalerii

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria