zakaz-kapieliUrząd Gminy w Baranowie apeluje o rozwagę nad wodą. Wakacje to czas odpoczynku i zabawy ale pamiętajmy również, że jest to czas dużej ilości niebezpiecznych zdarzeń i wypadków. Zadbajmy o to aby te wakacje były bezpieczne!

Przypominamy!
Na terenie gminy Baranów nie ma miejsc, w których można się kąpać! Niestety, nie brakuje amatorów wypoczynku na tzw. dzikich kąpieliskach.

Apelujemy, by podczas wypoczynku nie zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą:
- kąp się w miejscach do tego przeznaczonych, tylko pod opieką ratownika!!!

- nigdy nie skacz do wody w miejscach, w których nie znasz dna.
- w wodzie bądź ostrożny, nie utrudniaj kąpieli innym.
- jeśli długo przebywałeś na słońcu i Twoja skóra jest nagrzana, przed wejściem do wody ochłodź ciało.

- nie wchodź do wody po spożyciu alkoholu.

Uwaga!!!

NIGDY NIE ZOSTAWIAJMY DZIECI BEZ OPIEKI!!! Dzieci do lat 7 mogą przebywać na terenie kąpieliska, pływalni i korzystać z kąpieli tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych.

Ważne numery:

112 - Europejski numer alarmowy

999 - Pogotowie ratunkowe
998 - Straż Pożarna
997 - Policja

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren