Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

29.07.2015 w Sali Herbowej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim policjanci, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście pożegnali szefa grodziskiej Policji, insp. Dariusza Zalesińskiego (na zdjęciu po prawej). Będzie on teraz zarządzał jednostką w Otwocku. Jego miejsce zajął dotychczasowy zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II mł. insp. Grzegorz Styczyński (na zdjęciu po lewej).
Mł. insp. Grzegorz Styczyński ma 41 lat. W Policji służy od 1994 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczął w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym  KRP Warszawa VII, następnie w 2002 roku objął stanowisko Asystenta sztabu Policji w/w Komendy. Rok później został Kierownikiem Referatu Patrolowo interwencyjnego KRP Warszawa V. W latach 2004 – 2006 pracował na stanowisku Zastępcy Naczelnika  Sekcji Prewencji. W roku 2006 został Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. Tą samą funkcję pełnił od   2007 roku w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II. W dniu dzisiejszym objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim.
Zdobyte do tej pory doświadczenie i wiedza przez nowego Komendanta są wartością, która bez wątpienia będzie pomocna w skutecznym kierowaniu grodziską komendą.

foto: http://kppgrodzisk.policja.waw.pl

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria