zwrot-akcyzyKażdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien w terminie od 1 sierpnia 2015 r. do 31 sierpnia 2015 r. złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2015 r. do 31 lipca 2015 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2015 r.

Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2015 r. wynosi 81,70 zł * ilość ha użytków rolnych

Pieniądze wypłacane będą w terminie od 1 do 31 października 2015 r. gotówką w kasie urzędu gminy, albo przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

pdf-icon Wniosek do pobrania

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam