SzopkaZapraszamy  do wzięcia udziału w gminnym konkursie na najpiękniejszą kartkę i szopkę bożonarodzeniową.

ORGANIZATORZY:
• Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Baranowie
• Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie

FUNDATORZY NAGRÓD:
• Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie
• Rada Rodziców Zespołu Szkół w Baranowie

CEL KONKURSU:
• Propagowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia
• Rozwijanie zdolności plastycznych
• Uczenie szacunku dla przeszłości i tradycji ludowych
• Umiejętność promowania swoich prac
• Integracja dzieci i młodzieży gminy Baranów

TERMIN KONKURSU:

• Konkurs na etapie szkolnym trwa w dniach 02.12.2015-16.12.2015 r.
• Prace konkursowe na etapie gminy należy dostarczyć najpóźniej do 16.12.2015 r. (do godz. 14:00)

UCZESTNICTWO W KONKURSIE:

• W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy oraz członkowie ich rodzin
• Karty świąteczne należy wykonać dowolną techniką, indywidualnie (NIE DOPUSZCZA SIĘ PRAC ZBIOROWYCH)
• Wymiary kart świątecznych – TYLKO A5
• Wymiary i materiał użyty do wykonania szopek – DOWOLNY
• Prace oceniane będą w następujących kategoriach:
a) Klasy 0-III
b) Klasy IV-VI
c) Gimnazjum
d) Rodzina (dotyczy tylko szopek)
• Do etapu gminnego przechodzą najpiękniejsze trzy prace w każdej kategorii (miejsca od I do III)
• Każdy uczeń może wykonać tylko jedną kartkę i jedną szopkę
• Każda praca obowiązkowo musi zawierać metryczkę z: imieniem, nazwiskiem, klasą i szkołą.
• Odbiór nagród 20.12.2015 o godz. 16:00 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Baranowie
• Karty pozostają do dyspozycji organizatora
• Organizatorzy zastrzegają prawo do pozostawienia i prezentowania szopek w Kościele Św. Józefa w Baranowie do 2.02.2016 r. Po tym terminie wykonawcy indywidualnie odbierają szopki od Księdza Proboszcza.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam