osp boza wolaRadni województwa mazowieckiego podczas sesji sejmiku (16 maja br.), przyjęli listę gmin/miast wskazanych do wsparcia finansowego na doposażenie w sprzęt specjalistyczny 139 jednostek ochotniczych straży pożarnych wśród których znalazła się także jednostka OSP z Bożej Woli.

Wsparcie udzielone zostanie w ramach Samorządowego Programu pomocy finansowej dla gmin/miast w ramach zakupu nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe oraz zakupu sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek ochotniczych straży pożarnych „OSP – 2016–2017" Zarząd Województwa Mazowieckiego, 17 maja br., przyjmie uchwałę wydatkową na ww. zadanie. Informacja o dokładnym miejscu i terminie zawarcia umów z gminami/miastami na zakup sprzętu specjalistycznego dla ochotniczych straży pożarnych zostanie podana w późniejszym terminie.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam