Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

osp boza wolaRadni województwa mazowieckiego podczas sesji sejmiku (16 maja br.), przyjęli listę gmin/miast wskazanych do wsparcia finansowego na doposażenie w sprzęt specjalistyczny 139 jednostek ochotniczych straży pożarnych wśród których znalazła się także jednostka OSP z Bożej Woli.

Wsparcie udzielone zostanie w ramach Samorządowego Programu pomocy finansowej dla gmin/miast w ramach zakupu nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe oraz zakupu sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek ochotniczych straży pożarnych „OSP – 2016–2017" Zarząd Województwa Mazowieckiego, 17 maja br., przyjmie uchwałę wydatkową na ww. zadanie. Informacja o dokładnym miejscu i terminie zawarcia umów z gminami/miastami na zakup sprzętu specjalistycznego dla ochotniczych straży pożarnych zostanie podana w późniejszym terminie.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria