Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

andrzej-kolek-wojt-gminy-baranowNiedawno zakończyliście naukę w roku szkolnym 2015/2016. Wkrótce wielu z Was wyruszy zapewne na wakacyjne wojaże, obozy i kolonie.
W związku z tym chciałbym życzyć Wam wszystkim wielu wspaniałych wakacyjnych przygód, dużo słońca, a przede wszystkim radosnego wypoczynku, abyście po wakacjach kiedy we wrześniu zabrzmi pierwszy dzwonek oznajmiający początek nowego roku szkolnego mogli przystąpić do zajęć i szkolnych obowiązków z „naładowanymi akumulatorami" pełnymi pozytywnej energii.
Życzę Wam, aby nadchodzące dwa miesiące letniej kanikuły były ciekawe oraz inspirujące, ale przede wszystkim aby były bezpieczne. W czasie kajakowych spływów, rowerowych wycieczek czy morskich kąpieli pamiętajcie o rozwadze, wyobraźni i zachowaniu zdrowego rozsądku, abyśmy po wakacjach mogli spotkać się z Wami wszystkimi zdrowymi i uśmiechniętymi.

Andrzej Kolek
Wójt Gminy Baranów

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria