juz-wakacje

Drodzy Uczniowe

Kilka dni temu zakończyliście naukę w roku szkolnym 2016-2017. Po dziesięciu miesiącach nauki nadszedł tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od szkolnej ławki, dzwonków, książek, zeszytów, klasówek, sprawdzianów, prac domowych, egzaminów, porannego wstawania ...

Wkrótce wielu z Was wyruszy na wakacyjne wojaże, obozy i kolonie. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzę wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim aby były bezpieczne.

Andrzej Kolek
Wójt Gminy Baranów