forum-rozwoju-mazowszaJuż 25-26 października kolejna ósma edycja Forum Rozwoju Mazowsza. Przez dwa dni wydarzenia będzie można przekonać się jak pozyskać i prawidłowo rozliczyć unijne dofinansowanie, w jakich branżach warto rozwijać swoje przedsiębiorstwa i jak zwiększać atrakcyjność i dostępność usług dla mieszkańców. Organizatorem spotkania jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

Współpraca, rozwój i wdrażanie to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

W programie znalazło się 10 debat, kilkadziesiąt prezentacji i warsztatów, podczas których swoimi doświadczeniami podzieli się ponad 80 ekspertów reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu? O czym pamiętać realizując projekty biznesowe? W jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego? O tym będzie 8. Forum Rozwoju Mazowsza, organizowane przez na Stadionie Legii w Warszawie. Udział w forum jest bezpłatny, wymagane jest jednak dokonanie zgłoszenia przez stronę www.forumrozwojumazowsza.eu.
Miło nam poinformować, że drugiego dnia forum, wśród zaplanowanych na ten dzień prelekcji i wystąpień znajduje się wystpienie Pana Artura Szczęsnego z firmy REBELIA MEDIA pod tytułem "Czy festiwal po za dużym miastem ma rację bytu?" - w którym, na przykładzie odbywającego się w Gminie Baranowie festiwalu im. Edmunda Fettinga zaprezentowany zostanie pozytywny wpływ tego typu przedsięwzięć na rozwój kapitału ludzkiego i społecznego.
Na uczestników czeka przestrzeń wystawiennicza współtworzona przez ponad 50 podmiotów reprezentujących samorządy, przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu, a także sektor naukowy i pozarządowy. Będzie to miejsce zarówno bardzo praktycznych warsztatów, jak i indywidualnych rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów na przyszłość.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu. Forum jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

pdf-iconProgram 8 Forum Rozwoju Mazowsza.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam