Fetting Festiwal w BaranowieJuż tylko trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej edycji Fetting Festiwal. Wójt Gminy Baranów oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie, w partnerstwie z Parafią p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie - zapraszają na piąty, jubileuszowy festiwal odbędzie się 11 listopada 2017 roku.
Artystycznym bohaterem tegorocznej edycji Festiwalu będzie jeden z najwspanialszych autorów tekstów piosenek i wierszy, twórca gatunku określanego jako śpiewany felieton, Wojciech Młynarski, mistrz słowa i wspaniały komentator życia codziennego.
Nie bez kozery bohaterem tegorocznej edycji został właśnie Wojciech Młynarski. Dziś, kiedy w odwrocie znajduje się kultura wypowiedzi, a wulgaryzacja języka ojczystego, zarówno pisanego jak i mówionego, osiąga niespotykane rozmiary, chcemy w ten sposób uhonorować wkład Wojciecha Młynarskiego w upowszechnianie kultury języka ojczystego, jego różnorodności i barwności, a także życiowej mądrości i uniwerslizmu jego tekstów.
Miło nam również poinformować Państwa, że ambasadorem Fetting Festiwal został znany i popularny aktor Pan Marek Kaliszuk, który wraz z zespołem wystąpi z własnym recitalem podczas koncertu konkursowego.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam