Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

fundacja-pzuW czerwcu Szkoła Podstawowa w Baranowie zgłosiła swój udział do projektu organizowanego przez Fundację PZU.

Miło nam poinformować, że w wyniku naboru, w roku szkolnym 2017-2018 uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Baranowie będą uczestniczyć w projekcie „Edu Wycieczki".

Projekt „Edu Wycieczki" zakłada przekazanie szkołom biorącym w nim udział, środków finansowych z Fundacji PZU z przeznaczeniem na organizację wycieczek turystyczno-edukacyjnych mających na celu rozwijanie zainteresowań uczniów i motywujących do nauki.

Dodatkowy, ale nie mniej istotny cel projektu, to wspieranie wychowawczej, edukacyjnej i rekreacyjnej funkcji szkoły. Uczniowie z Baranowa, którzy wezmą udział w projekcie będą mogli rozwijać zarówno swoje indywidualne cechy takie jak: wyobraźnia, twórcza ekspresja, kreatywność, zdolność efektywnego zastosowania posiadanej wiedzy czy osobiste zainteresowania, jak i bardzo ważne w obecnych czasach umiejętności związane z pracą grupową oraz współpracą z rówieśnikami w celu osiągania wspólnych celów.

Podczas wyjazdów uczniowie będą brali udział m.in. w przygotowanych specjalnie dla nich w warsztatach, prelekcjach i pokazach. Oprócz tego wycieczki będą także doskonałą okazją do bliższego poznania naszego kraju.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria