Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

statuetka-fetting-festiwalJuż w najbliższą sobotę 11 listopada, kolejny raz spotkamy się na Fetting Festiwal w Baranowie. Tegoroczny festiwal upłynie pod znakiem małego jubileuszu bowiem już po raz piąty gościć będziemy w serdecznych progach baranowskiego kościoła publiczność i wokalistów biorących udział w konkursie.
W tym roku przed wykonawcami stoi nie lada zadanie, muszą się bowiem zmierzyć z piosenkami do tekstów Wojciecha Młynarskiego, niekoronowanego króla polskich tekściarzy.
Jak przystało na jubileusz Organiaztorzy mają w zanadrzu kilka niespodzianek, które uświetnią pięciolecie festiwalu. Udało nam się dowiedzieć, że m.in. po raz pierwszy wręczona zostanie pamiątkowa statuetka dla zwycięzcy koncertu konkursowego. Jej autorką jest Pani Joanna Muniak, która to małe dzieło sztuki zaprojektowała oraz wykonała we własnym warsztacie rzeźbiarskim. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych także tegoroczny koncert okaże się wyjątkowy nie tylko pod względem muzycznym, ale również pod względem wspaniałej atmosfery.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria