Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

przybory-szkolnePo raz kolejny rozpoczęła się w baranowskich szkołach akcja charytatywna "Flamaster" mająca na celu wspomożenie dzieci z polskich rodzin mieszkających na Litwie.
Akcja organizowana jest Młodzieżową Radę Gminy Baranów, a koordynowana jest przez szkolnego pedagoga Pana Marcina Kołotę, któy jest także Radnym Gminy Błonie. Do tej pory akcja miała miejsce w szkole w Bożej Woli, ale w tym roku za sprawą Młodzieżowej Rady Gminy dołączyły do niej także pozostałe placówki szkolne z naszego terenu.
Zbierane są przede wszystkim artykuły i materiały papiernicze takie jak flamastry, kredki, farby, pędzelki, zeszyty, bloki techniczne i rysunkowe, bloki kolorowe, naklejki, papier ksero, długopisy, taśmy klejące itp. czyli wszystko to, co może pomóc naszym małym rodakom w nauce.
Wszystkie zebrane przybory szkolne zostaną przekazane do polskiej szkoły i przedszkola w Taboryszkach.
Akcja potrwa do 5-6 grudnia, a już 7 grudnia Pan Marcin osobiście wyruszy w drogę na Litwę, aby podarunki jeszcze przed świętami mogły trafić do dzieciaków.
Akcja prowadzona jest w szkołach na terenie gminy, gdzie można także uzyskać wszelkie dodatkowe informacje. Materiały papiernicze można także przynosić do sekretariatu Urzędu Gminy w Baranowie.

Pomóżmy dzieciakom i pokażmy, że o nich pamiętamy !

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria