rekrutacja-2018-2019-baranow12 marca 2018 roku, rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Baranów przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkół podstawowych. Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego nabór do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I w szkołach podstawowych zostały określone w Zarządzeniu Nr 18/2018 Wójta Gminy Baranów z dnia 19 lutego 2018 roku. Kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji, określone zostały Uchwałą Nr XXXVIII/182/2018 z dnia 31 stycznia 2018 roku podjętą przez Radę Gminy Baranów. Szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego uzyskają Państwo w każdej placówce oświatowej prowadzonej przez Gminę Baranów.

Linki do ww. dokumentów w Biuletynie Informacji Publicznej:

Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018
Piłowski
cpk
Panie ministrze czy mozna jakoś pomuc przy realizacji tak wielkich planów dla rozwoju polski
środa, 13, czerwiec 2018
Piłowski