rekrutacja-2018-2019-baranow12 marca 2018 roku, rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Baranów przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkół podstawowych. Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego nabór do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I w szkołach podstawowych zostały określone w Zarządzeniu Nr 18/2018 Wójta Gminy Baranów z dnia 19 lutego 2018 roku. Kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji, określone zostały Uchwałą Nr XXXVIII/182/2018 z dnia 31 stycznia 2018 roku podjętą przez Radę Gminy Baranów. Szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego uzyskają Państwo w każdej placówce oświatowej prowadzonej przez Gminę Baranów.

Linki do ww. dokumentów w Biuletynie Informacji Publicznej:

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski