mazowszeSzanowni Państwo,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich poinformował Urząd Gminy, iż złożone wnioski o pomoc finansową przeszły pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczną przeprowadzoną zgodnie z zasadami udzielania pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018" na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu Mazowsza.

Do Urzędu Marszałkowskiego złożone zostały dwa projekty sołeckich przedsięwzięć:
1. Budowa siłowni zewnętrznej w miejscowości Osiny jako miejsca aktywności skierowanej do różnych grup wiekowych,

2. Utwardzenie alejek przy tężni solankowej w miejscowości Kaski.

Po zaakceptowaniu przez Sejmik Województwa Mazowieckiego ww. zadań do dofinansowania w ramach „MIAS MAZOWSZE 2018", Województwo Mazowieckie na podstawie zawartych z urzędem stosownych umów oraz po akceptacji sprawozdań końcowych z realizacji przedmiotowych zadań, dokona przekazania środków pomocy finansowej przyznanej na dane zadanie zgodnie ze wskazaną klasyfikacją budżetową.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam