sportUrząd Gminy w Baranowie złożył wniosek o przyznanie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2018".

Celem projektu jest poprawa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w miejscowości Cegłów poprzez budowę oświetlenia kompleksu sportowego. Umożliwi to odbywanie treningów w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych, tym samym wydłuży się czas aktywności sportowej. Realizacja projektu przyczyni się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców, wzrostu atrakcyjności miejscowości, jak również podniesie jakość życia społeczności lokalnej.

Przewidywany koszt całkowity ok. 190 tys. zł.

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam