stypendia-2018-029W dniu 27 marca 2018 r. podczas Sesji Rady Gminy Baranów, Wójt Gminy Baranów – Andrzej Kolek oraz Przewodniczący Rady Gminy – Roman Bodych wręczyli stypendia za wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2017/2018.
Zgodnie z Uchwałą Nr IV/18/2015 Rady Gminy Baranów z dnia 25 lutego 2015 r. i Uchwałą Nr VIII/40/2015 z dnia 24 czerwca 2015 r. w sprawie Regulaminu wsparcia edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży uczących się w placówkach dla którym organem prowadzącym jest Gmina Baranów uczeń musi mieć co najmniej ocenę bardzo dobrą z stypendia-2018-015zachowania oraz:
a. uzyskał w okresie pierwszego semestru lub na zakończenie w roku szkolnego ocenę średnią nie niższą niż:
- 5,5 w szkole podstawowej w klasie IV-VI,
- 5,3 w szkole podstawowej w klasie VII-VIII oraz w klasach gimnazjalnych,
b. uzyskał nie mniej niż 90% maksymalnej liczby punktów na jednej z części egzaminu ósmoklasisty (język polski lub matematyka, lub język obcy nowożytny) lub jednym z egzaminów gimnazjalnych (część humanistyczna lub stypendia-2018-010matematyczno-przyrodnicza lub język obcy na poziomie podstawowym lub rozszerzonym),
c. został laureatem lub finalistą olimpiady przedmiotowej o zasięgu wojewódzkim lub ogólnopolskim.
Za I semestr roku szkolnego 2017/2018 zostało wyróżnionych 9 uczniów:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie:
1. Otylia Tkacz
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Golach:
1. Zofia Danielewicz
2. Justyna Danielewicz
stypendia-2018-0123. Tymoteusz Świniarek
4. Agnieszka Kurek
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kaskach:
1. Piotr Florczak
Szkoła Podstawowa w Bożej Woli:
1. Natalia Zaborowska
2. Karolina Przygoda
3. Justyna Szczepańska

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam