krus-konkursCelem Konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, popularyzowanie „Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat", ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zapobieganiem upadkom osób w gospodarstwie rolnym.

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie kolejny już rok współorganizuje etap gminny wraz z Urzędem Gminy Baranów.
W wyniku przeprowadzonego konkursu plastycznego komisja w skład której weszli przedstawiciele Oświaty i Urzędu Gminy, wyłoniła laureatów na etapie gminnym.
Nagrodzone zostały najlepsze prace pod względem wykonania, włożonego wysiłku i zgodności z tematem.
Wszyscy laureaci w dniach 25 maj – 15 czerwiec otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody od współorganizatorów podczas uroczystych akademii.

Laureatami na szczeblu gminnym w Baranowie zostali w kategorii wiekowej(0-3)

1 miejsce – Julia Ludwiczak - szkoła podstawowa w Golach
2 miejsce – Bartosz Lyszkowski– szkoła podstawowa w Baranowie
3 miejsce – Ewelina Pindor – szkoła podstawowa w Baranowie

W kategorii wiekowej klas (4-7)

1 miejsce – Kacper Kuran - szkoła podstawowa w Baranowie
2 miejsce - Maciek Raczkowski - szkoła podstawowa w Kaskach
3 miejsce - Basia Klupp– szkoła podstawowa w Baranowie

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości. Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie chciałaby serdecznie podziękować za współorganizowanie tegoż konkursu współorganizatorom, dyrekcjom szkół, nauczycielom- opiekunom konkursu i wszystkim którzy tak życzliwie i z wielkim zaangażowaniem wspierali konkurs.

PT KRUS Żyrardów

Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018