Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w BaranowieOd stycznia 2015 r. rozpoczął się nabór na szkolenia realizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie, w ramach projektu pod nazwą „Człowiek najlepszą inwestycją - aktywna integracja w Gminie Baranów”. Adresatami projektu są osoby mieszkające na terenie Gminy Baranów, korzystające ze świadczeń pomocy społecznej, które nie pracują (bezrobotni, nieaktywni zawodowo) oraz są w wieku aktywności zawodowej (od 15 do 65 roku życia).

Udział w projekcie jest szansą na uzyskanie nowych kwalifikacji lub ich zaktualizowanie. Uczestnicy uzyskają wparcie w postaci doradztwa indywidualnego, warsztatów oraz szkoleń.

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie mogą również liczyć na wsparcie socjalne w ramach podpisanych kontraktów.

Działania w projekcie współfinansowane są przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII, Poddziałanie 7.1.1., Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt :

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie

ul. Armii Krajowej 89

96-314 Baranów

Tel. 46 856-03-17

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren