Rada Gminy Baranów ogłasza nabór do Gminnej Komisji do spraw referendum w związku z referendum gminnym w sprawie lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego na obszarze Gminy Baranów i planowanych w związku z tą inwestycją regulacji prawnych, które odbędzie się 17 czerwca 2018r.
Nabór do komisji prowadzony jest do dnia 4 maja 2018r do godz. 15.00 w Urzędzie Gminy w Baranowie przy ul. Armii Krajowej 87 – kancelaria urzędu.
Zgłoszenia należy składać osobiście w formie oświadczenia, które dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy, u sołtysa oraz w miejscu składania zgłoszeń.
W skład Gminnej Komisji do spraw referendum wchodzi od 6 do 16 osób posiadających prawo wybierania tzn. wpisanych do rejestru wyborców Gminy Baranów.
Ważne !!!
Pierwsze posiedzenie Gminnej Komisji do spraw referendum odbędzie się w dniu 9 maja 2018 r. o godz. 17.00 na sali konferencyjnej tut. Urzędu. Komisja ze swego składu wybierze przewodniczącego i jego zastępcę. Obecność obowiązkowa.

Przewodniczący Rady Gminy Baranów
Roman Bodych

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018