W związku z zarządzeniem na dzień 17 czerwca 2018 r. przez Radę Gminy Baranów referendum gminnego informuję, że trwa nabór kandydatów na członków obwodowych komisji do spraw referendum.
Osoby, które chciałyby zostać członkami obwodowej komisji muszą być wpisane do rejestru wyborców Gminy Baranów.
Wszycy chętni proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu – (kancelaria Urzędu) najpóźniej do 11 maja 2018 r.
Zgłoszenia należy składać osobiście w formie oświadczenia, które dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy, u sołtysa oraz w miejscu składania zgłoszeń. W skład obwodowej komisji do spraw referendum wchodzi od 6 do 10 osób.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam