Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

pgn-planOd kilkunastu dni na terenie naszej gminy prowadzone są badania ankietowe, które stanowić mają podstawę do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN).
Opracowanie i posiadanie przez gminę PGN jest podstawą do ubiegania się o wsparcie finansowe instytucji centralnych przy realizacji przedsięwzięć dotyczących wymiany kotłów CO/CWU czy termomodernizacji budynków. Bez takiego wsparcia prowadzenie działań zmierzających do poprawy jakości powietrza wyłącznie z budżetu gminy (ze względu na bardzo duże koszty) będzie bardzo trudne czy wręcz niemożliwe.
Państwa udział w badaniu ankietowym ma służyć wyłącznie zebraniu informacji o rzeczywistych potrzebach mieszkańców, które będą podstawą do ubiegania się o zewnętrzne wsparcie finasowe. Jeszcze raz podkreślamy wszystkie dane uzyskane w wyniku przeprowadzonych ankiet zostaną wykorzystane wyłącznie do badań statystycznych i ilościowych oraz posłużą wyłącznie do oszacowania wielkości emisji gazów cieplarnianych i nie będą udostępniane publicznie.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria