Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

pgn-planOd kilkunastu dni na terenie naszej gminy prowadzone są badania ankietowe, które stanowić mają podstawę do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN).
Opracowanie i posiadanie przez gminę PGN jest podstawą do ubiegania się o wsparcie finansowe instytucji centralnych przy realizacji przedsięwzięć dotyczących wymiany kotłów CO/CWU czy termomodernizacji budynków. Bez takiego wsparcia prowadzenie działań zmierzających do poprawy jakości powietrza wyłącznie z budżetu gminy (ze względu na bardzo duże koszty) będzie bardzo trudne czy wręcz niemożliwe.
Państwa udział w badaniu ankietowym ma służyć wyłącznie zebraniu informacji o rzeczywistych potrzebach mieszkańców, które będą podstawą do ubiegania się o zewnętrzne wsparcie finasowe. Jeszcze raz podkreślamy wszystkie dane uzyskane w wyniku przeprowadzonych ankiet zostaną wykorzystane wyłącznie do badań statystycznych i ilościowych oraz posłużą wyłącznie do oszacowania wielkości emisji gazów cieplarnianych i nie będą udostępniane publicznie.

projekty-unijne

referendum-w-baranowie

Indeks Jakości Powietrza

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Dwużnik
Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018
Piłowski
cpk
Panie ministrze czy mozna jakoś pomuc przy realizacji tak wielkich planów dla rozwoju polski
środa, 13, czerwiec 2018
Piłowski
cpk
kiedy zacznie się wstępny wykup bardzo duzo ludzi jest zainteresowanych krzykacze na spotkaniu chcą kupic od rolników ziemie po duzo mniejszych pieniądzach jak by nie było lotniska i zadowoli się kilka osób a nie cały kraj jest w tym interes
środa, 13, czerwiec 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl