OBWIESZCZENIE
Wójta Gminy Baranów
z dnia 2 lipca 2018 roku

W związku z wystąpieniem na terenie gminy Baranów w okresie od dnia 01.04.2018r. do dnia 20.06.2018r., niekorzystnego zjawiska atmosferycznego „suszy" – Wójt Gminy Baranów przystępuje do uruchomienia procedury szacowania strat w uprawach rolnych.

Wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych, można składać w Urzędzie Gminy w Baranowie,
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13.07.2018r.
Wnioski złożone po wyznaczonej dacie nie będą rozpatrywane.

Wnioski dostępne są w Urzędzie Gminy, u sołtysów oraz na stronie internetowej www.gmina-baranow.pl.
Do wniosku należy dołączyć:
- kopię wniosku o przyznanie płatności obszarowych na bieżący rok,
- kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt złożonych w ARiMR.
Każdą powierzchnię uszkodzoną należy wykazać oddzielnie wg pola uprawowego. Pozostałe powierzchnie upraw nieuszkodzonych należy zsumować i wpisać powierzchnię bez podziału na pola uprawowe.
Gospodarstwo rolne jest dotknięte klęską suszy, wówczas gdy straty w produkcji roślinnej i zwierzęcej wynoszą c najmniej 30%.
Bliższych informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Baranowie pokój nr 14, lub pod nr telefonu 602-650-971.

Wójt Gminy Baranów
/-/ mgr inż. Andrzej Kolek

pdf-iconFormularz wniosku do pobrania

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski