mazowszeW związku z przyjętą przez Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 1254/359/18 w sprawie projektu planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2024 zachęcamy mieszkańców do wyrażenia własnych opinii i uwag do planu w terminie do 1 września 2018 r.

Dokument został zamieszczony:
• W serwisie internetowym Ssamorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl, w zakładce ekologia i środowisko - odpady - plany gospodarki odpadami - aktualizacje;
• W biuletynie informacji publicznej - https://bip.mazovia.pl/;
• Na stronie internetowej Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego - www.dialog.mazovia.pl.

Opinię lub ewentualne uwagi do dokumentu proszę przesłać w formie papierowej na adres:
Departament Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ul. Kłopotowskiego 5, 03-718 Warszawa oraz drogą elektroniczną w wersji edytowalnej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam