Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Wójt Gminy Baranów informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznej dotyczącej lokalizacji tablicy upamiętniającej żołnierza Armii Krajowej śp. Jana Skrowaczewskiego, pseudonim „Klamanio".

Zapraszamy mieszkańców Gminy Baranów, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do czynnego udziału w konsultacjach, etc. Konsultacje potrwają do dnia 1 października 2018 r.

Szczegóły dotyczące przedmioty konsultacji zawarte są Zarządzeniu Nr 83/2018 z dnia 11 września 2018 r. wraz z informacją o Janie Skrowaczewskim i dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.gmina-baranow.pl), Informatorze Gminy Baranów (www.gmina-baranow.pl), w Gminnej Bibliotece w Baranowie i jej filiach oraz na tablicach ogłoszeń.

Wszelkie uwagi, propozycje i opinie prosimy zgłaszać na piśmie do tut. Urzędu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria