Wójt Gminy Baranów informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznej dotyczącej lokalizacji tablicy upamiętniającej żołnierza Armii Krajowej śp. Jana Skrowaczewskiego, pseudonim „Klamanio".

Zapraszamy mieszkańców Gminy Baranów, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do czynnego udziału w konsultacjach, etc. Konsultacje potrwają do dnia 1 października 2018 r.

Szczegóły dotyczące przedmioty konsultacji zawarte są Zarządzeniu Nr 83/2018 z dnia 11 września 2018 r. wraz z informacją o Janie Skrowaczewskim i dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.gmina-baranow.pl), Informatorze Gminy Baranów (www.gmina-baranow.pl), w Gminnej Bibliotece w Baranowie i jej filiach oraz na tablicach ogłoszeń.

Wszelkie uwagi, propozycje i opinie prosimy zgłaszać na piśmie do tut. Urzędu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

Transmisje obrad

Zuchniewicz