Wójt Gminy Baranów informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznej dotyczącej lokalizacji tablicy upamiętniającej żołnierza Armii Krajowej śp. Jana Skrowaczewskiego, pseudonim „Klamanio".

Zapraszamy mieszkańców Gminy Baranów, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do czynnego udziału w konsultacjach, etc. Konsultacje potrwają do dnia 1 października 2018 r.

Szczegóły dotyczące przedmioty konsultacji zawarte są Zarządzeniu Nr 83/2018 z dnia 11 września 2018 r. wraz z informacją o Janie Skrowaczewskim i dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej (bip.gmina-baranow.pl), Informatorze Gminy Baranów (www.gmina-baranow.pl), w Gminnej Bibliotece w Baranowie i jej filiach oraz na tablicach ogłoszeń.

Wszelkie uwagi, propozycje i opinie prosimy zgłaszać na piśmie do tut. Urzędu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski