przydomowa-oczyszczalnia-sciekowSzanowni Mieszkańcy

Urząd Gminy w Baranowie zamierza przygotować i zrealizować projekt budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Adresatami projektu są mieszkańcy Gminy Baranów zamieszkali w miejscowości o rozproszonej zabudowie.
Inwestycja byłaby realizowana z udziałem środków Unii Europejskiej w ramach Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych budową przydomowych oczyszczalni ścieków prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Baranowie – P. Wioletta Mechocka tel. 46 858 13 50 w nieprzekraczalnym terminie do dn. 30.11.2015 r.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

Transmisje obrad

Zuchniewicz