paderewskiPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie, Filia przy Ochotniczej Strasy Pożarnej w Kaskach

ogłasza nabór kandydatów do szkoły muzycznej I stopnia (cykl czteroletni) w roku szkolnym 2016/2017 do klasy I i II na następujące instrumenty:

• klarnet

• saxofon

• trąbka

• waltornia

• puzon

• saxhorn tenorowy

• perkusja

O przyjęcie do klasy I szkoły muzycznej I stopnia o czteroletnim cyklu nauczania mogą ubiegać się kandydaci, którzy w danym roku kalendarzowym ukończą 8 lat oraz nie przekroczą wieku 16 lat. Od kandydatów do klasy I nie jest wymagane przygotowanie muzyczne.
kaski-osp-logoKandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły proszeni są o dostarczenie dokumentów (wniosek o przyjęcie do szkoły) do Pani Krystyny Krzemińskiej - opiekuna filii szkoły (tel.: 600 871 130) w terminie do dnia 17 maja 2016 roku.
Egzaminy wstępne odbędą się w siedzibie OSP Kaski w dniu 20 maja 2016 roku od godz. 15:00

Szczegółowe informacje można uzyskać u Kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP KASKI Pana Adama Czajkowskiego (tel. 602-302-171) lub na stronie internetowej szkoły: http://www.psmzyrardow.art.pl zakładka - rekrutacja
Zajęcia odbywać się będą w siedzibie OSP Kaski od dnia 1 września 2016 roku.

geoportal-sdi-baranow.png

plakat-pecha-kucha