5 października 2016 roku rusza oficjalna kampania wyborcza kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy Baranów !

wybory-mrgb

- W każdym Zespole Szkół wybieranych jest 5 radnych.

- Udział w wyborach jest dobrowolny.

- Kandydatów na Radnych do Młodzieżowej Rady Gminy Baranów, można zgłaszać do dnia 27 września 2016 r. do Przewodniczących Okręgowych Młodzieżowych Komisji Wyborczych, którymi są: w Zespole Szkół w Baranowie - Pan Tomasz Krajewski, w Zespole Szkół w Bożej Woli - Pani Dorota Rokicka, w Zespole Szkół w Kaskach - Pani Elżbieta Chaber.

- Kandydować mogą uczniowie szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gminy Baranów oraz osoba w wieku od 14 do ukończenia 18 lat, będąca absolwentem tych szkół.

- Głosować mogą uczniowie szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gminy Baranów.

Okręgi Wyborcze:

Zespół Szkół w Baranowie – Okręg Nr 1,

Zespół Szkół w Bożej Woli – Okręg Nr 2,

Zespół Szkół w Kaskach – Okręg Nr 3.

Więcej informacji u Przewodniczących Okręgowych Młodzieżowych Komisji Wyborczych

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam