plakat Spotkanie PaprotniaSpotkania informacyjne dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców, którzy chcieliby złożyć wnioski o dofinansowanie działalności, w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" PROW , odbędą się:

15 listopada g.16:00 w Sochaczewie, Urząd Gminy ul.Warszawska 115
23 listopada g.18:00 w Paprotni (gmina Teresin), świetlica przy OSP, ul.Kampinoska 2
29 listopada g.17:00 w Grodzisku Mazowieckim Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9

(spotkanie w Grodzisku odbędzie się w ramach akcji Przedsiębiorczy Grodzisk, w załączeniu link do plakatu na stronie Urzędu Gminy w Grodzisku: http://www.grodzisk.pl/zaproszenia/pokaz/3823.html)

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018