W sobotę 17 grudnia miało miejsce uroczyste wręczenie nagród uczestnikom tegorocznego konkursu na najpiękniejszą szopkę i kartkę bożonarodzeniową. Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość prac. Ich wysoki poziom sprawił komisji konkursowej ogromny kłopot w ustaleniu zwycięzców (w jednej z kategorii wiekowych było aż 6 pierwszych miejsc !), dlatego też Jury postanowiło nagrodzić wszystkie zgłoszone prace i wszystkich twórców.

konkurs-na-szopke-8Uroczystość wręczenia nagród uświetniła swym występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kaski. Zgromadzeni uczestnicy konkursu, ich rodzice, a także wszyscy zaproszeni goście - w ramach mikołajkowej niespodzianki - mieli także okazję obejrzeć spektakl teatralny pod tytułem: „Mikołajki na wariackich papierach".

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam