Świąteczne malowanie bombekZgodnie z przedświątecznym zwyczajem, który kilka lat temu zapoczątkowała Młodzieżowa Rada Gminy Baranów, także i w tym roku młodzieżowi radni odwiedzili przedszkolaków z Cegłowa, żeby pomóc im w przygotowaniu własnych bombek choinkowych.

Na kilka godzin przedszkolne salki zamieniły się w małą, ale jak najbardziej  prawdziwą FABRYKĘ BOMBEK, wypełnioną, farbami, brokatem, różnymi wycinankami no i oczywiście specjalnymi nietłukacymi się bombkami.

Maluchy ochoczo zabrały się do malowania i ozdabiania bombek wymyślnymi wzorami, zaś młodzieżowi radni służyli wszystkim przedszkolakom fachową pomocą i tzw. „doradztwem artystycznym".

świąteczne malowanie bombekJak się na koniec okazało, najwięcej radości sprawiło dzieciom zdobienie i obsypywanie bombek brokatem. W zasadzie można powiedzieć, że brokat był w tym roku bardzo „trendy" :)

Dzięki wspólnej zabawie, powstała cała masa pięknych świecidełek, które na pewno dodadzą uroku każdej bożonarodzeniowej choince, a dla maluchów będą powodem do prawdziwej dumy. Nie ma bowiem nic wspanialszego, niż możliwość przybrania świątecznej choinki we własnoręcznie wykonane ozdoby.

Chcecie zobaczyć więcej zdjęć? Zapraszamy do galerii!!!

Beata Włodarczyk

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam