Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Świąteczne malowanie bombekZgodnie z przedświątecznym zwyczajem, który kilka lat temu zapoczątkowała Młodzieżowa Rada Gminy Baranów, także i w tym roku młodzieżowi radni odwiedzili przedszkolaków z Cegłowa, żeby pomóc im w przygotowaniu własnych bombek choinkowych.

Na kilka godzin przedszkolne salki zamieniły się w małą, ale jak najbardziej  prawdziwą FABRYKĘ BOMBEK, wypełnioną, farbami, brokatem, różnymi wycinankami no i oczywiście specjalnymi nietłukacymi się bombkami.

Maluchy ochoczo zabrały się do malowania i ozdabiania bombek wymyślnymi wzorami, zaś młodzieżowi radni służyli wszystkim przedszkolakom fachową pomocą i tzw. „doradztwem artystycznym".

świąteczne malowanie bombekJak się na koniec okazało, najwięcej radości sprawiło dzieciom zdobienie i obsypywanie bombek brokatem. W zasadzie można powiedzieć, że brokat był w tym roku bardzo „trendy" :)

Dzięki wspólnej zabawie, powstała cała masa pięknych świecidełek, które na pewno dodadzą uroku każdej bożonarodzeniowej choince, a dla maluchów będą powodem do prawdziwej dumy. Nie ma bowiem nic wspanialszego, niż możliwość przybrania świątecznej choinki we własnoręcznie wykonane ozdoby.

Chcecie zobaczyć więcej zdjęć? Zapraszamy do galerii!!!

Beata Włodarczyk

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria